ایرانیان و بهائیان

٢- در جایی آمده

"از کی قرار بر این شده است که برای حذف و انحلال به قول آقایان مذهبی، از مردم کوچه و بازار امضا جمع کنند؟ "

اگر از مردم نظر نخواهند، متهم به دیکتاتوری می شوند و اگر هم مردم نظر بدهند که...

اصلا معلوم نیست که موضع شما در قبال مردم چیست. اگر مردم را قبول ندارید که هیچ. و اگر قبول دارید پس به نظر آنها احترام بگذارید.

این در حالی است که نویسنده و طرفداران بهائی اش رسما در این نوشته به نظر مردم توهین کرده و مقدار ارزشی را که برای  افکار عمومی مردم ایران قائل هستند ، نشان داده اند.

٣- در ادامه نوشته که

"اگر قرار به این شیوه باشد در هر جا که پیروان مذهبی از اکثریت بهره مند باشند لابد رای به حذف و نفی مذاهب دیگر خواهند داد."

آنگاه که در اروپا قانون هایی ضد اقلیت ها - که اکثرا مسلمان هستند - وضع می شود جبر اکثریت بر اقلیت تحمیل می شود. جای دوری نمی رویم. همان نزدیکی های بیت العدل و شهرهای بهایی نشین سرزمین های اشغالی همه مردم حق ورود به مسجدالاقصی و برخی جاهای شهر را ندارند.

در ایران هم این گوشه ای از همان قدرت مردم در نظریه دموکراسی غربی است. و البته در تفکرات اسلامی هم جایگاه ویژه ای دارد.

این نکته را بایستی بگویم که شما جماعت بهابی تا به حال هم شامل رافت حکومت اسلامی شده اید که توانسته اید در این مملکت زندگی تان را بگذرانید. اما از آنجا که فعالیت های تبلیغی شما رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته، طبیعی است که مردم علیه شما اقدام کند و هرجا هم که حکومت علیه شما وارد عمل بشود، آنجا هم دقیقا خواسته مردم عملی شده است.

4- در ادامه و برای اینکه مطالب خود را در ذهن مخاطب فرو کند و برای گفته های خود سند دیگری ادائه دهند به سیاست تفرقه افکنانه انگلیسی ها رو آورده است و می نویسد:

"از رژیمی که سنی ها را که جمعیت شان در جهان اسلامی چندین برابر شیعیان است آنچنان تحقیر و توهین می کند که گویی از بیخ و بن مسلمان نیستند..."

بنده خدا رو توی ده راه نمی دادند، سراغ کدخدا رو می گرفت.

ابتدا بهتر بود تحقیق می کردید می دیدید که مسلمانان چقدر شما و گفته هایتان را باور دارند، بعد اقدام به بیان این مطالب می کردید.

شما جماعت تفرقه افکن که اصلا مسلمانان را قبول ندارید و تمامی علمای اسلامی در استعماری بودن شما اتفاق نظر دارند، بهتر است به جای اینکه برای اثبات خود و گفته های خود، دست به تفرقه افکنی بین مسلمانان بزنید، به فکر چاره و جوابگویی به شبهات و ایرادهای اساسی ای باشید که به اعتقادات شما وارد می شود.

 

/ 10 نظر / 30 بازدید
Pedro

ايرانيان و جماعت ضد بهائي چقدر خوب بود كه در رسانه هاي ايران به بهائيان اجازه جواب دادن ميدادند تا مردم ايران زمين با عقايد هموطنان بهائي شان اشنا ميشدند. انوقت كمتر كسي طوماري را بر عليه بهائيان امضاء ميكرد. اصلا چه كسي در ايران جرئت دارد طوماري جهت حمايت از بهائيان را امضاء كند؟ در يكي از كشور هاي خارج افراد بسيار زيادي جهت حمايت از بهائيان طوماري را امضاء كردند و بسفارت ايران فرستادند.

مهدی

سلام بهائیان که انواع و اقسام رسانه های رادیویی و اینترنتی را در اختیار دارند و به فعالیت مشغولند و همچنین مبلغان آنها هم که در مدارس به کار تبلیغ و دعوت مشغولند. ژس دیگر این ننه من غریبم بازی ها چیه که در میارند؟

سلیمان

سلام دوتا لینک براتون گذاشتم که ببیند http://tabnak.ir/pages/?cid=22585 و http://tabnak.ir/pages/?cid=24752 یا حق.

یکتا

اینکه در ایران چه کسی جرات دارد علیه بهائیان طومار امضا کند یعنی چه؟ از همون ابتدای پدایش این فرقه ایرانیان با این بدعت و بدعت گزاران کنار نیامدند و امروز هم کنار نمی آیند. اینکه عده ای گول حرف های بهائی ها را بخورند و داخل این فرقه شوند که نشانگر بر حق بودن بهائی ها نیست. نشان دهنده ضعف اعتقادی عده ای از مردم و فریب کاری بیش از اندازه بهائی ها می باشد. بهائیان بهتر است درباره احکام صادره از بها و ... فکری بکنند و برای حفظ آبروی خود کاری بکنند.

مهدی ف.

اقای نجفی ! مسلما که هر فرقه ای با هر گرایشی دارای حقوق برابر با دیگر شهروندان است . من نمیدانم شما بیرو چه کسی هستید و ایا برای نوشتن اینگونه مطالب ماموریتی دارید .ولی بدانید در یک جامعه هرچند اسلامی حقوق باربر از ارکان ان بشمار میروند. حال اگر شما میخواهید جلوی فعالیت انها را بگیرید ان موضوع دیگری است. یا حق

نورمحمد نجفی

سلام. بنده قائل به فعالیت سلبی و حذفی نیستم. بر اساس حقوق فردی همانطور که دیگران می توانند ابراز عقیده کنند بنده هم می توانم عقاید خودم را بازگو و منتشر کنم. سیاست فعالیت بنده هم بر اطلاع رسانی و با استفاده از مدارک و مستندات می باشد. اگر حکومت لازم دید که با نظر افکار کسی مخالفت بورزد آن دیگر کاری به من و دیگران ندارد. مملکت قانون دارد و مردم بایستی پیرو آن باشند. فعالیت بنده در این زمینه یک امر اعتقادی - اجتماعی است که برای هر فرد دیگری نیز ممکن است چنین احساسی بوجود بیاید و وارد عمل شود. معلوم نیست گه چرا هر وقت کسی علیه جماعتی صحبت کند مردم سریع او را به حکومت ربط می دهند اما فرقه های دست ساز و ضد اسلام را به هیچ کشور و تفکر و سیاستی ربط نمی دهند. ...راستی شما چه ماموریتی دارید؟ موفق باشید. یا حق.

محمدعلی شمسی

این بهای بی بها بیخودی برای خودش دین درست کرد افراد ساده لوح و تنبل مشتری اش شدند طرف بها رفتن یعنی دست در دست شیطان نهادن از شما دوست عزیز ممنونم که مطالب بسیار مفید در این باره مینویسید و رسالتی را که بر دوش هر انسانی است را به نحو احسن انجام میدهید خداوند یارتان دهد انشا الله من دوست دارم با شما دوست عزیز لینک کنم اگر دوست داشتید به کلبه من هم سر بزنید خدا نگهدار.

محمدعلی شمسی

سلام دوست عزیز خسته نباشید من شما رو لینک کردم خب شما هم میتونید من رو لینک کنید پیروز باشید

جویا

جالب بود و به جا. در وبلاگ : زن و بهائیت با موضوع "ره یافتی به واقعیت جایگاه زن در بهائیت" منتظر نظرات شما هستم.[نیشخند]

رضا

سلام ممنون که من رو لینک کردین من هم شما رو لینک کردم