بهائیت، فرقه ای با خدای مرده

در کتاب اقدس، که از جمله مهم ترین کتب این جماعت می باشد، در جاهایی ادعاهای مختلفی توسط حسینعلی بها شده است که در ادامه به آنها می پردازم.

در کتاب اقدس خطاب به حاکم برلین می گوید:

قل یا ملک برلین اسمع الندا من هذا الهیکل المبین

انه لا اله الا اناالباقی الفرد القدیم.

بگو این حاکم برلین بشنو این ندا را از هیکل مبین(از القاب بها)

که نیست خدایی جز من که باقی و فرد و قدیم است.

در جای دیگر می گوید:

یا معشر الامرا اسمعوا ما ارتفع من مطلع الکبریاء انه لا اله الا انا الناطق العلیم.

می گوید:

 یا ملاء الانشا اسمعو نداءمالک الاسماء انه ینادیکم من شطرالسجنه الاعظم انه لا اله الا انا المقتدر المتکبر المتسخر المتعالی العلیم الحکیم.

ای کسانی که می شنوید، بشنوید صدای مالک اسماء الهی را که شما را می خواند از وسط زندان بزرگ که همانا نیست خدایی جز منِ مقتدر متکبر متسخر متعالی علیم حکیم.

 

البته معلوم نیست که این چه خدایی است که با همه این صفات مقتدر متکبر متسخر متعالی علیم حکیم، در زندان است و از زندان این ندا ها را به گوش عالمیان می رساند. خدای زندانی، در زندان به، تا میان خلق.

ادعای خدایی بها را از جاهای دیگر هم می توان اثبات کرد. آنجا که قبله را مقام اقدس خودش قرار می دهد و پس از مرگش قبر او به عنوان قبله گاه بهائیان مشخص می شود و همچنین محل حج بهائی نیز همان جا معین می گردد و بهائیان برای برگزاری حج، بایستی به عکا بروند.

در هیچ یک از ادیان توحیدی دیده نشده که قبر پیامبر آن دین، قبله  گاه اهل آن دین باشد.(البته در دین بودن یا نبودن بهائی گری حرف ها هست) در اینجا یا بها خود را خدا خوانده که خودش را قبله گاه بهائیان قلمداد کرده و یا اینکه بهائیان خداپرست نیستند و آدم(بت) پرست هستند که قبله گاهشان قبر یک فرد از نوع بشر می باشد.

آنچه که می توان گفت آن است که بر اساس همین مستندات مختصر، بهائیان و مرام آنها در سلک ادیان توحیدی قرار نمی گیرد و در پایه و مقام فرقه های دست ساز جعلی و بشری قرار می گیرد و البته، ننگ استعماری بودنش هم که همواره بر پیشانی سردمداران و پیروان این فرقه هست و خواهد بود.

 

/ 8 نظر / 26 بازدید
مهدی

به نام خدا به وبلاگ جدیدم ، « کیش و مات » بیایید.

رحمان

salam va khaste nabashid mmnonam az inke be veblage man amaded va nazar daded veblage shoma ham ali va bi nazer hast enshala sare forsate matalebetan ro mikhonam dobare montazere hozore garm shoma hastam khoda hafez[گل]

انجمن دختران ضدبهائيت

مطالب جالب ومفيدي بود موفق باشيد

امیر مرزبان

سلام ،دوستان عزیز ؛وبلاگ بهائی ...تاریخ وآنچه ازبهائیت نمی دانیم با مطلب ماجرای قتل شهید ثالث وقرةالعین کیست ؟به روز شد .لطفاً ضمن بازدید اعلام نظر وراهنمائی نمائید.درصورتی که وبلاگ یاسایت شما هم به روز می شود به من اطلاع دهید .متشکرم.درضمن مطالب خوبی دارید

Pedro

از نوشته هاي حضرت بهاالله كاملا ميتوان فهميد كه ايشان هر گز خودشان را خدا نميداند.

Pedro

چقدر خوب بود كه بخودتان كمي زحمت ميداديد، مقداري اطلاعات در باره ديانت بهائي بدست مياورديد و بعد مينوشتيد.

لقائي

به عقیده بهایی ذات غیب منیع لا یدرک غیر قابل اشاره وشناساییست ولی تجلی او در عالم امر وعالم خلق مظاهر مقدسه هستند ما خداوند را بواسطه ایشان میشناسیم چون به ذات او راهی نیست و هر تصوری از او بنماییم مخلوق ذهن ماست حال کدام راه برای شناسایی حق بهتر است مخلوق ذهنی خود را محبوب خود بداریم ویا اول تجلی آن خورشید وجود را که حضرت محمد ویا حضرت باب ویا حضرت بهاءالله است؟؟ در خطبه های حضرت علی ع هم مثل تطنجیه و البیان ایشان ندای اننی انا الله به اوج آسمان میرسانند که باشد که در روز لقاء رب که در قرآن به آن اشاره شده رب اعلی واسم اعظم را بشناسی واز او محجوب نگردی

جویا

سلام دوستان! وبلاگ "زن و بهائیت" با پست جدید: "واي!!! بر زنان بهائي از رسم مردگان!! " در مقوله ی "تجاوز به حقوق زنان بهائي در احكام ارث" به روز شد! منتظر تمامی عزیزان هستیم[لبخند] (شما در وبلاگ "زن و بهائیت" لینک شده اید. لطف کنید ما را در وبلاگ ارزشمند خود لینک نمائید.[چشمک].