به بهانه پیام 24 اردیبهشت تشکیلات بهائیان

و همچنین طبق اصل 13 قانون اساسی" ایرانیان‏ زرتشتی‏، کلیمی‏ و مسیحی‏ تنها اقلیتهای‏ دینی‏ شناخته‏ می‏ شوند که‏ در حدود قانون‏ در انجام‏ مراسم‏ دینی‏ خود آزادند و در احوال‏ شخصیه‏ و تعلیمات‏ دینی‏ بر طبق‏ آیین‏ خود عمل‏ میکنند."

تحرکات تبلیغی تشکیلات بهائیان ایران حرکتی ضد دین و ضد قانون اساسی کشور (که برگرفته از احکام اسلام است) می باشد. طبق اصل 14 "به‏ حکم‏ آیه‏ شریفه‏ "لاینهاکم‏ الله‏ عن‏ الذین‏ لم‏ یقاتلوکم‏ فی‏ الدین‏ و لم‏ یخرجوکم‏ من‏ دیارکم‏ ان‏ تبروهم‏ و تقسطوا الیهم‏ ان‏ الله‏ یحب‏ المقسطین‏" دولت‏ جمهوری‏ اسلامی‏ ایران‏ و مسلمانان‏ موظفند نسبت‏ به‏ افراد غیر مسلمان‏ با اخلاق‏ حسنه‏ و قسط و عدل‏ اسلامی‏ عمل‏ نمایند و حقوق‏ انسانی‏ آنان‏ را رعایت‏ کنند. این‏ اصل‏ در حق‏ کسانی‏ اعتبار دارد که‏ بر ضد اسلام‏ و جمهوری‏ اسلامی‏ ایران‏ توطئه‏ و اقدام‏ نکنند."، این‏ اصل‏ در حق‏ کسانی‏ اعتبار دارد که‏ بر ضد اسلام‏ و جمهوری‏ اسلامی‏ ایران‏ توطئه‏ و اقدام‏ نکنند. اما طبق اصل 13 فقط فعالیت اقلیت های ذکر شده صورت قانونی دارد ولاغیر.

مقابله با تشکیلات بهائی گری و هر فرقه و مسلک غیرابراهیمی که بخواهد در کشور فعالیت داشته باشد، یک وظیفه دینی برای هر فرد مسلمان می باشد. حال سیاسی کردن این امر و نسبت دادن موج مقابله با این تشکیلات و جماعت پیرو آن، به حکومت ایران فقط یک فرافکنی غیر موجهی می باشد که امروزه در دستور کار تشکیلات بهائیان می باشد.

اما بهتر است که بدانید این مقابله مسلمانان با بهائیان، ریشه اعتقادی دارد و نه سیاسی. این مقابله آنجا سیاسی می شود که تشکیلات بهائیان کاری خارج از حیطه قانون انجام دهد.

 

در جای جای این متن صحبت از ایران و ایرانیان به میان آمده است و آنها را ستوده و به نوعی احساسات ملی گرایانه آنها را تحریک کرده اند.

 جماعت بهائی!

ای بندگان بهاء!

شما مگر همان هایی نیستید که دم از جهان وطنی زده و ملی گرایی افراد را مذموم شمرده و وطن پرستی را ناپسند دانستید؟

پس دیگر چرا دست از حس ناسیونالیستی ایرانیان بر نمی دارید؟

اگر چند روزی حنای شما رنگی داشت، امروز دیگر نه حنایی مانده و نه رنگی. پس بهتر است دیگر ایرانیان را با عنوان هایی چون، سابقه تمدنی شان و ... مورد خطاب قرار ندهید. این مردم عقل و شعور دارند و این گونه آنها را مخاطب قرار دادن، در اصل توهین به شعور آنهاست.

/ 4 نظر / 19 بازدید
جویا

سلام. از مطلب جدید و مناسب روز شما تشکر می کنم. خداوند این گروه گمراه را به سوی نور هدایت کند و این آفت اندیشه را از روی زمین برکند!

شاهبن

به عنوان یک جوان 30 ساله فریاد می کنم که از اسلام کثیف بیزارم از قرآن کثیف محمد و دروغهای آن متنفرم از محمد دروغگوی تازی و اوباشش از عمر و علی و حسین و دیگر رهبران راهزن اسلام بیزارم. حالم از همه مسلمانان کثیف و آدمکش به هم میخورد و آرزوی نابودی همه مسلمین بت پرست و وحشی و بو گندو و خونخوار را دارم. در امید روزی هستم که ما مردم ایران بتوانیم تمام تازینامه ها و قرآن های کثیف محمد را به آتش بسپاریم. امیدوارم روزی برسد که میهن اهوراییمان از اشغال 1400 ساله تازیان و تازی پرستان بی شرافت نجات پیدا کند. اگر روزی به این باور برسم که خدای بزرگ محمد را پیغامبرش و قران را کتابش و مسلمانان را به عنوان بندگانش می پذیرد دیگر خدا را هم نخواهم پرستید و نامش را هم دیگر نمی آورم چون خدای آدمکش و طرفدار آدمکش پرستش ندارد. شرمگین تاریخ کشورم هستم که اینچنین هموطنان کرد و بلوچم را قتل عام می کند و من ساکت نشسته ام. شرمگینم که ملت نادانم برای حسین وحشی 2 ماه در سال بر سر و روی خود می زنند اما یادی از کوروش و زرتشت و دیگر مردان راستین میهنشان نمی دارند. احمقانه از لاشه های متعفن تازیانی مثل حسین و رضا طلب

احمد رضا بهرامي

اصلا بهائي چه خاصيتي دارد بجز اينكه گفته اند تا 800واندي سال ديگر بنشينيد ودست به تركيبش نزنيد تا يكي بيايد اگر هم ميخوهيد هر جاي بدتر "ك و ن " استعمار را پاره كنيد فقط يا زبانتان نه با چيز ديگر كه استعمار ناراحت نشود اسلام نه اينكه اختيار مبارزه داده بلكه آنرا علني وواجب كرده شما را به بها قسم ميدهم كدام بهتر است؟

پدرو

وقتی افرادی مثل اقای شاهین شاهد این همه اجحاف بدگر اندیشان می شوند، انرا از دریچه چشم اسلام می بینند و از اسلام دوری میکنند۰ این است خدمات بعضی از مسلمانان بدیات اسلام، که این مردم را از دین دور میکنند۰